Katowice OCHOJEC          Katowice ZARZECZE          Dolina NAGIETEK

  

FABRYCZNA 15

Spółka uzyskała dokument WZ oraz pozwolenie na budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ulicy Fabrycznej 15 w Katowicach oraz uczestniczyła w sprzedaży inwestycji.

fabryczna 15fabryczna1fabryczna2fabryczna3

 

Lokalizacja – w odległości zaledwie 900 m od Osiedla rozpoczynają się lasy: „Zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Źródła Kłodnicy”, z rezerwatem przyrody Ochojec. Ochojec, bo tu mieści się nasza inwestycja, cieszy się bardzo dobrą renomą w Katowicach. Samo Osiedle zlokalizowane jest w niewielkiej odległości (ok. 250 m) od ul. Kościuszki, głównego traktu prowadzącego bezpośredni do centrum Katowic. Jednocześnie, będąc oddzielone od zgiełku ulic, zapewnia wyciszenie – stąd nazwa Osiedle Ustronne. Żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, kościół, galeria handlowa, przystanek autobusowy – piechotą do 15-20 min. jesteś na miejscu. Także do nowo budowanej galerii handlowej na rogu ulic Kościuszki i Kolejowej, w której oprócz sklepów i punktów usługowych, znajdzie się także kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami oraz strefa medyczna, a na placu zewnętrznym znajdować się ma skate park, a zimą lodowisko.

Funkcjonalność – wszystkie mieszkania powyżej 50m2 mają min. 3 pokoje, wszystkie mieszkania mają balkon lub taras (również te na parterze - tzw. wysoki parter). Pod budynkami zlokalizowane są wielostanowiskowe garaże. Przenosząc z samochodu do mieszkania zakupy, fotelik z dzieckiem  czy wózek dostaniesz się bezpośrednio na klatkę schodową lub wyjedziesz windą z poziomu garażu. A chcąc doświadczyć chwili relaksu dorosły może odpocząć na ławce przed domem, a dziecko cieszyć się placem zabaw.

Atrakcyjny wygląd – staraliśmy się tak ukształtować bryłę budynków i ich otoczenie aby zadowolić zmysł wzroku. Czy trafiliśmy w Twój gust – ocena należy do Ciebie.